O marce

EXESS to marka stworzona przez Włochów dla ludzi ceniących jak oni świetny wygląd oraz wysoką jakość.

foto04

Tę markę cechuje przede wszystkim perfekcyjne wyczucie stylu, lekkość, różnorodność oraz bardzo dobra jakość materiałów użytych do produkcji.
W regularnej kolekcji okularów przeciwsłonecznych firmy EXESS znaleźć można zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, męskie, damskie, dziecięce i młodzieżowe.

Kolekcja charakteryzuje się szerokim wachlarzem kształtów oraz kolorów.
Każdy model to efekt długich przemyśleń bo przecież okulary to nie tylko wygląd a przede wszystkim odpowiednia ochrona oraz wygoda czyli komfort noszenia.

W trosce o zdrowie naszych klientów okulary przeciwsłoneczne EXESS zostały wyposażone w wysokiej jakości soczewki polaryzacyjne oraz gradalne zapewniające optymalną ochronę przed światłem i szkodliwym dla oczu promieniowaniem ultrafioletowym.
Okulary przeciwsłoneczne EXESS jako jedne z nielicznych w 100% produkowane są we Włoszech z dbałością o każdy szczegół przy użyciu najnowszych maszyn produkcyjnych z zachowaniem wszelkich standardów Unii Europejskiej.

Okulary marki EXESS już od początku lat 90-tych dostępne są w większości krajów europejskich natomiast na polskim rynku pojawiły się w 1997 roku i od tego momentu sukcesywnie zdobywają coraz szerszą rzeszę klientów co świadczy o rosnącym zaufaniu do naszych produktów.

Należy zaznaczyć iż marka EXESS posiada również ciekawą ofertę opraw silikonowych z serii Justy, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, ponieważ są ultra lekkie oraz wyjątkowo cienkie, a tym samym niewidoczne na twarzy.

foto14

Pragniemy poinformować, że już niebawem w naszej ofercie znajdą Państwo nową markę NO LOGO.

nologo